Podmiot Leczniczy SP ZOZ Przychodnia Specjalistyczna serwis informacyjny
Przetargi ogłoszone
Harmonogram pracy działu diagnostycznego
Regulamin praktyk zawodowych i studenckich
Sprawozdania finansowe
Cennik usług komercyjnych
Zakończone postępowania bezprzetargowe
Postępowanie bezprzetargowe
Najmy, dzierżawy, odsprzedaż majątku trwałego
Ogłoszenia
REGULAMIN ORGANIZACYJNY
KONKURS OFERT NA ŚWIADCZENIA ZDROWOTNE
  • REGULAMIN KONKURSU OFERT NA ŚWIADCZENIA ZDROWOTNE
  • Harmonogramy pracy poradni
    Struktura organizacyjna
    Ustawa o prawach pacjenta
    Statut przychodni
    Informacje ogólne
    Charakterystyka przychodni
    Przetargi zakończone
    Wyjaśnienia dotyczące treści postępowań przetargowych
    Serwis
  • rejestr zmian
  • statystyki odwiedzin
  • instrukcja obsługi
  • redakcja BIP
  • administracja stroną BIP
  • HARMONOGRAMY PRACY PORADNI

      Harmonogramy pracy poradni

     

    Poradnia chirurgii ogólnej:

    • Poniedziałek - 08:00 - 20:00
    • Wtorek - 08:00 - 18:00
    • Środa - 08:00 - 16:00
    • Czwartek - 08:00 - 19:00
    • Piątek - 08:00 - 16:00

       Wojciech Janik - specjalista chirurgii ogólnej I°
       Krzysztof Klonowski - specjalista chirurgii ogólnej II°
       Marek Kowalczyk - dr nauk medycznych
       Ryszard Zwierzyński - specjalista chirurgii ogólnej II°


     

    Poradnia chirurgii urazowo-ortopedycznej:

    • Poniedziałek - 08:00 - 19:00
    • Wtorek - 08:00 - 18:00
    • Środa - 08:00 - 19:00
    • Czwartek - 08:00 - 18:00
    • Piątek - 08:00 - 16:00

        Andrzej Gajownik - specjalista ortopedii i traumatologii II°
        Piotr Kulpaka - specjalista ortopedii i traumatologii II°
        Andrzej Puchalski - specjalista ortopedii i traumatologii II°
        Paweł Kołakowski - lekarz medycyny
        Michal Karaś - lekarz medycyny
        Paweł Grabala - lekarz medycyny

     

    Poradnia dermatologiczna:

    • Poniedziałek - 08:00 - 14:00
    • Wtorek - 10:00 - 18:00
    • Sroda - 08:00 - 12:00
    • Czwartek - 1400 - 18:00
    • Piątek - 08:00 - 13:00

        Krystyna Najgrodzka - specjalista dermatologii i wenerologii II°
        Alina Szymańska - specjalista dermatologii I°

     

    Poradnia diabetologiczna:

    • Wtorek - 14:00 - 18:00
    • Środa - 08:00 - 12:00
    • Czwartek - 08:00 - 12:00

        Krystyna Łaskarzewska-Resiak - specjalista chorób wewnętrznych II° i diabetologii II°

     

    Poradnia endokrynologiczna:

    • Poniedziałek - 08:00 - 13:00 16:30 - 18:30
    • Wtorek - 08:00 - 15:00
    • Środa - 08:00 - 12:00

        Justyna Sochocka-Żagałkowicz - specjalista endokrynologii II°
        Joanna Fedoniuk - specjalistya endokrynolog II°
        Joanna Uścinowicz - specjalistya endokrynolog II°

     

    Poradnia ginekologiczna:

    • Poniedziałek - 15:30 - 19:00
    • Wtorek - 12:00 - 16:00
    • Sroda - 09:00 - 13:30 15:30 - 19:00
    • Czwartek - 13:30 - 16:30
    • Piątek - 10:00 - 13:00

        Janusz Kaczor - specjalista położnictwa i ginekologii II°
        Irena Bogucka - specjalista położnictwa i ginekologii II°
        Dariusz Kochanowicz - specjalista położnictwa i ginekologii II°

     

    Poradnia neurologiczna:

    • Poniedziałek - 08:00 - 12:00
    • Wtorek - 12:00 - 18:00
    • Środa - 10:00 - 12:00
    • Czwartek - 10:00 - 12:00 i 15:00 - 17:00
    • Piątek - 09:00 - 12:00

        Krystyna Joanna Jurewicz - specjalista neurologii II°
        Teresa Rodzewicz - specjalista neurologii I°

    Poradnia rehabilitacyjna:

    • Poniedziałek - 08:30 - 13:30
    • Wtorek - 08:30 - 13:30
    • Środa - 08:30 - 13:30 oraz 15:00 - 18:00
    • Czwartek - 13:00 - 18:00
    • Piątek - 08:30 - 13:30

        Bohdan Piotrowski - specjalista chorób wewnetrznych I° i rehabilitacji medycznej II° Koordynator działu.
        Julita Cetnarowicz - specjalista rehabilitacji medycznej

    Poradnia urologiczna:

    • Poniedziałek - od 08:00 do 12:00
    • Wtorek - od 08:00 do 18:00
    • Środa - od 08:00 do 13:30
    • Czwartek - od 08:00 do 15:00
    • Piątek - od 08:00 do 14:00

        Ryszard Marek - specjalista chirurgii ogólnej II° i urologii II°
        Zdzisław Romankiewicz - specjalista chirurgii ogólnej II° i urologii II°
        Anna Fabisiewicz-Knobloch - specjalista urologii II°

      udostępnił Marcin Karpiak dnia 2014-08-06 inf |  zmiany |  statystyki |  góra 


    Biuletyn Informacji Publicznej v1.0 góra