Podmiot Leczniczy SP ZOZ Przychodnia Specjalistyczna serwis informacyjny
Zamówienia podprogowe
Przetargi ogłoszone i informacje z otwarcia ofert
KONKURS OFERT NA ŚWIADCZENIA ZDROWOTNE
  • REGULAMIN KONKURSU OFERT NA ŚWIADCZENIA ZDROWOTNE
  • Regulamin praktyk zawodowych i studenckich
    Sprawozdania finansowe
    Cennik usług komercyjnych
    Zakończone postępowania bezprzetargowe
    Wyjaśnienia dotyczące treści postępowań przetargowych
    Najmy, dzierżawy, odsprzedaż majątku trwałego
    Ogłoszenia
    REGULAMIN ORGANIZACYJNY
    Harmonogram pracy działu diagnostycznego
    Harmonogramy pracy poradni
    Struktura organizacyjna
    Ustawa o prawach pacjenta
    Statut przychodni
    Informacje ogólne
    Charakterystyka przychodni
    Przetargi zakończone
    Serwis
  • rejestr zmian
  • statystyki odwiedzin
  • instrukcja obsługi
  • redakcja BIP
  • administracja stroną BIP
  • HARMONOGRAMY PRACY PORADNI

      Harmonogramy pracy poradni

     

    Poradnia chirurgii ogólnej:

    • Poniedziałek - 08:00 - 20:00
    • Wtorek - 08:00 - 18:00
    • Środa - 08:00 - 16:00
    • Czwartek - 08:00 - 19:00
    • Piątek - 08:00 - 16:00

       Wojciech Janik - specjalista chirurgii ogólnej I°
       Krzysztof Klonowski - specjalista chirurgii ogólnej II°
       Marek Kowalczyk - dr nauk medycznych
       Ryszard Zwierzyński - specjalista chirurgii ogólnej II°


     

    Poradnia chirurgii urazowo-ortopedycznej:

    • Poniedziałek - 08:00 - 19:00
    • Wtorek - 08:00 - 18:00
    • Środa - 08:00 - 19:00
    • Czwartek - 08:00 - 18:00
    • Piątek - 08:00 - 16:00

        Andrzej Gajownik - specjalista ortopedii i traumatologii II°
        Piotr Kulpaka - specjalista ortopedii i traumatologii II°
        Andrzej Puchalski - specjalista ortopedii i traumatologii II°
        Paweł Kołakowski - lekarz medycyny
        Michal Karaś - lekarz medycyny
        Paweł Grabala - lekarz medycyny

     

    Poradnia dermatologiczna:

    • Poniedziałek - 08:00 - 14:00
    • Wtorek - 10:00 - 18:00
    • Sroda - 08:00 - 12:00
    • Czwartek - 1400 - 18:00
    • Piątek - 08:00 - 13:00

        Krystyna Najgrodzka - specjalista dermatologii i wenerologii II°
        Alina Szymańska - specjalista dermatologii I°

     

    Poradnia diabetologiczna:

    • Wtorek - 14:00 - 18:00
    • Środa - 08:00 - 12:00
    • Czwartek - 08:00 - 12:00

        Krystyna Łaskarzewska-Resiak - specjalista chorób wewnętrznych II° i diabetologii II°

     

    Poradnia endokrynologiczna:

    • Poniedziałek - 08:00 - 13:00 16:30 - 18:30
    • Wtorek - 08:00 - 15:00
    • Środa - 08:00 - 12:00

        Justyna Sochocka-Żagałkowicz - specjalista endokrynologii II°
        Joanna Fedoniuk - specjalistya endokrynolog II°
        Joanna Uścinowicz - specjalistya endokrynolog II°

     

    Poradnia ginekologiczna:

    • Poniedziałek - 15:30 - 19:00
    • Wtorek - 12:00 - 16:00
    • Sroda - 09:00 - 13:30 15:30 - 19:00
    • Czwartek - 13:30 - 16:30
    • Piątek - 10:00 - 13:00

        Janusz Kaczor - specjalista położnictwa i ginekologii II°
        Irena Bogucka - specjalista położnictwa i ginekologii II°
        Dariusz Kochanowicz - specjalista położnictwa i ginekologii II°

     

    Poradnia neurologiczna:

    • Poniedziałek - 08:00 - 12:00
    • Wtorek - 12:00 - 18:00
    • Środa - 10:00 - 12:00
    • Czwartek - 10:00 - 12:00 i 15:00 - 17:00
    • Piątek - 09:00 - 12:00

        Krystyna Joanna Jurewicz - specjalista neurologii II°
        Teresa Rodzewicz - specjalista neurologii I°

    Poradnia rehabilitacyjna:

    • Poniedziałek - 08:30 - 13:30
    • Wtorek - 08:30 - 13:30
    • Środa - 08:30 - 13:30 oraz 15:00 - 18:00
    • Czwartek - 13:00 - 18:00
    • Piątek - 08:30 - 13:30

        Bohdan Piotrowski - specjalista chorób wewnetrznych I° i rehabilitacji medycznej II° Koordynator działu.
        Julita Cetnarowicz - specjalista rehabilitacji medycznej

    Poradnia urologiczna:

    • Poniedziałek - od 08:00 do 12:00
    • Wtorek - od 08:00 do 18:00
    • Środa - od 08:00 do 13:30
    • Czwartek - od 08:00 do 15:00
    • Piątek - od 08:00 do 14:00

        Ryszard Marek - specjalista chirurgii ogólnej II° i urologii II°
        Zdzisław Romankiewicz - specjalista chirurgii ogólnej II° i urologii II°
        Anna Fabisiewicz-Knobloch - specjalista urologii II°

      udostępnił Marcin Karpiak dnia 2014-08-06 inf |  zmiany |  statystyki |  góra 


    Biuletyn Informacji Publicznej v1.0 góra